Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 5:52 pm



Autor Mesaj
NightFall
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Mie Feb 23, 2011 1:35 pm
Pot să fac o subtitrare și să ți-o trimit înainte să o urc, și dacă o să o consideri bună o să o urc și pe site.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Mie Feb 23, 2011 11:01 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
NightFall scrie:
Pot să fac o subtitrare și să ți-o trimit înainte să o urc, și dacă o să o consideri bună o să o urc și pe site.


Chiar daca necesita corecturi, o sa le fac si tot va fi urcata, cu semnatura Subtitrari-noi sau fara. Sper cu. :biggrin:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
gumball3000
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Vin Feb 25, 2011 11:02 am
Salut, doresc sa intru si eu in echipa, am mai lucrat la subtitrari cu lionking, deci ma pricep.


Sus
absent
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Sâm Iul 16, 2011 12:22 pm
As vrea si eu sa intru in echipa, am facut o subtitrare cu LionKing09 (am facut doua dar una era desincronizata rau). Subtitrarea este si in profilul meu, dar am inteles ca a fost corectata si e buna.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Sâm Iul 16, 2011 10:14 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Bine ai venit. Imediat te trec. :biggrin:
De acum esti absent :cucu:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
absent
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Dum Iul 17, 2011 8:42 am
Multumesc ! :biggrin:
//De unde iau subtitrarile de tradus, ca nu vad nimic pe forum... :confused: ?


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Dum Iul 17, 2011 11:02 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Exista o sectiune "Subtitrări netraduse". De asemenea, ai acces la forumul privat. Cauta acolo.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Joi Iul 21, 2011 11:51 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Am scos din echipa un numar de 8 traducatori, despre care fie nu mai stiu nimic, fie stiu ca s-au lasat de tradus. Le doresc tot binele din lume si in eventualitatea in care vor sa revina, ii asteptam. :yes:
Peste cateva zile voi actualiza din nou lista traducatorilor din Subtitrari-noi Team :sneaky:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
myhaita1
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Mar Feb 05, 2013 8:17 pm
Care e statutul meu pe acest site este tot de membru simplu sau s-a schimbat?
Cu multumiri.


Ultima oară modificat de myhaita1 pe Joi Feb 14, 2013 8:12 pm, modificat 1 dată în total.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Mie Feb 06, 2013 3:49 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Ai rang de traducator. Rangul superior este "Traducator Subtitrari-noi Team". Esti interesat?

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România