Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 1:02 pm


Autor Mesaj
Soparla
Mesaj  Subiectul mesajului: Subtitle Workshop  |  Scris: Joi Apr 22, 2010 12:13 pm
Stie cineva de ce nu merge sa bag un film de 697Mb si durata de 02:43:47 in subtitle workshop? Cand bag filmul imi da eroare... alte filme merg. O fi durata prea mare?
l.e: nu mai conteaza... cred ca nu suporta formatul :diablo:


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Subtitle Workshop  |  Scris: Joi Apr 22, 2010 2:50 pm
Si eu am patit aceeasi chestie, dar din cauza ca mutam subul. Ori il puneam in acelasi folder, dupa ce deja tradusesem din el, ori il mutam, si imi dadea eroare SW. Dupa ce mutam subul unde fusese initial, cand l-am bagat prima data cu filmul in SW, mergea ok.


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Subtitle Workshop  |  Scris: Joi Apr 22, 2010 3:46 pm
Încercați să încărcați prima dată filmul și după aceea subtitrarea, așa rezolv eu genul ăsta de erori.


Sus
Soparla
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Subtitle Workshop  |  Scris: Joi Apr 22, 2010 7:29 pm
Pai tocmai asta-i problema ca nici nu bag subtitrarea si imi da eroare la film... deci raman la ideea ca nu suporta formatul

l.e: dupa ce m-am jucat putin prin setari, imi incarca doar audio... imaginile filmului nu se vad
P.s am redenumit fisierul si am sters si un fisier ce-l avea in folder... deci am lasat numai filmul in folder si acum vad ca mi l-a luat(pretentios program :hahaha: )


Sus
Nebuna
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Subtitle Workshop  |  Scris: Joi Apr 22, 2010 8:43 pm
Subtitle Workshop in general da eroare daca filmul si subtitrarea se afla in acelasi folder cu aceasi denumire.


Sus
Soparla
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Subtitle Workshop  |  Scris: Joi Apr 22, 2010 11:26 pm
Pai am subtitarea si filmul separat si tot imi face figuri cu subtitrarea. Cum am mai zis, e foarte pretentios programul :yes: posting.php?mode=reply&f=16&t=1058#


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România