Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 12:04 am



Autor Mesaj
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Sâm Ian 08, 2011 12:29 pm
private message, betty :) PM


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Sâm Ian 08, 2011 1:08 pm
Si daca tot nu te descurci, posteaza ID-ul aici si dupa ce-l ia un admin il sterge. :yes:


Sus
betty11
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Sâm Ian 08, 2011 1:16 pm
i l-am trimis Larrei


Sus
betty11
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Sâm Ian 08, 2011 2:00 pm
:biggrin: :biggrin: :biggrin: glumetule....... nu am nicio treaba cu engleza.... !!!!!


Sus
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Mar Feb 08, 2011 4:46 pm
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
Salut.Mi-ar face plăcere să fac parte din echipa de traducători a site-ului.Am tradus de prin Iulie pentru un tracker dar acum s-a închis echipa.
Ce trebuie să fac ca să intru în echipă?


Sus
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Mar Feb 08, 2011 4:50 pm
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
Nu pot să urc o subtitrare tradusă de mine de ceva vreme şi să vă uitaţi peste ea?Sau să îmi da-ţi voi ceva, pe trackerul în care eram traducător ne ocupam de filme asiatice sau vechi, nu sunt în trend cu ultimele filme, site-uri de subtitrări noi, .etc...


Sus
carina72
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Mar Feb 08, 2011 6:10 pm
Incarc-o aici si vedem despre ce este vorba :)
Daca este vorba despre filmul pe care l-ai urcat pe site, am mai facut eu niste corecturi la el :)


Sus
NightFall
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Mie Feb 23, 2011 9:05 am
Salut. Vreau să fac și eu parte din echipa de subtitrări. O să traduc alături de LionKing09 pentru început, am mai tradus unele episoade la anime-uri, se poate? :)


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Mie Feb 23, 2011 10:17 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Sigur. Am vrea insa sa vad si eu cum te descurci :)

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România