Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Mar Oct 15, 2019 12:52 pm

*  Reguli forum
:excl: Când uploadaţi o subtitrare sau cereţi traducerea unui film, nu uitaţi să menţionaţi titlul, anul şi link-ul imdb. Mulţumim. :)

Autor Mesaj
Lucian37
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Squadra antimafia Palermo oggi  |  Scris: Vin Ian 20, 2012 12:22 pm
dani1967 scrie:
Am promis că traduc serialul şi mă voi ţine de cuvânt. Sper sa termin şi sezonul 3 până va începe difuzarea sezonul 4, în aprilie sau mai 2012. Sezonul 3 are 10 episoade pe care le-am descărcat deja. Voi anunţa exact care sunt variantele de film pe care lucrez.

Au apărut deja sub-urile la 2 episoade din seria 3 dar nu ne-ai fericit cu torenții sau variantele de film cum vrei tu să spui. Ți-am rămâne îndatorați dacă faci acest gest.
Oricum, mulțumim pentru sub-uri, faci o treabă bună.

Sus
dani1967
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Squadra antimafia Palermo oggi  |  Scris: Lun Mar 12, 2012 5:05 pm
Am o mare rugăminte!
Încercaţi să-l opriţi pe Birkhoff să-mi maltrateze subtitrarea. Am colaborat cu Sky şi aşa trebuie să rămână scris.
Eu traduc după sonor, el face timpii. Pentru mine este foarte important.
Suntem o echipă.
Mulţumesc pentru înţelegere.

Sus
ginaeugenia
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intelligence - Servizi & segreti  |  Scris: Sâm Iun 02, 2012 5:04 pm
dani67, mai traduci si celalate episoade?
multumesc anticipat pentru raspuns, ginaeugenia

Sus
c10f22
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Squadra antimafia Palermo oggi  |  Scris: Mar Mai 02, 2017 9:49 am
dani1967 scrie:
Am promis că traduc serialul şi mă voi ţine de cuvânt. Sper sa termin şi sezonul 3 până va începe difuzarea sezonul 4, în aprilie sau mai 2012. Sezonul 3 are 10 episoade pe care le-am descărcat deja. Voi anunţa exact care sunt variantele de film pe care lucrez.

Sus
c10f22
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Squadra antimafia Palermo oggi  |  Scris: Joi Iul 13, 2017 9:59 pm
Buna!Mai este ineva interesat de acest serial?As dori sa vorbim in particular.

Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă