Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 2:00 pm



Autor Mesaj
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Cum sa adaugi subtitrare pe avi in 2 min.  |  Scris: Mie Mar 10, 2010 1:54 pm
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
pai eu sunt foarte linistit
i-am demonstrat ca executabilul meu nu este virusat si a zis ca fac trucuri de 2 bani
pai nu prea este frumos, daca stiam nu-i mai raspundeam
nu stiu de ce a pus poza aia, cred ca orice persoana cand descarca un program il scaneaza cu antivirusul din dotare inainte de instalare
nod 32 imi scaneaza automat orice descarc si daca miroase ceva naspa ce nu-i place, nu-mi salveaza fisierul

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Cum sa adaugi subtitrare pe avi in 2 min.  |  Scris: Mie Mar 10, 2010 2:34 pm
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
sarumana, si mie imi place
foloseste-l daca-ti place, fara nici o problema

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
sizo
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Cum sa adaugi subtitrare pe avi in 2 min.  |  Scris: Joi Mar 25, 2010 8:08 pm
as vrea sa stiu si eu daca se poate sa se imprime subtitrarea pe fond negru:(...


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Cum sa adaugi subtitrare pe avi in 2 min.  |  Scris: Dum Mar 28, 2010 10:32 pm
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
nu am testat, eu zic ca merge
joaca-te si tu si vezi ce iese

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
PeRuZzI
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Cum sa adaugi subtitrare pe avi in 2 min.  |  Scris: Mar Apr 13, 2010 10:28 pm
Foarte bun programul , il folosesc de ceva timp si merge perfect , si da poate sa imprime pe fundal negru bifand opaque box ;)


Sus
Max
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Cum sa adaugi subtitrare pe avi in 2 min.  |  Scris: Sâm Mai 15, 2010 2:27 pm
Eu am in laptop instalat Norton Internet security , am downloadat programul respectiv, norton insa mi l-a sters automat - cica e virus ! Nici nu mi-a deschis fereastra de atentionare cu ce are de gind sa faca, a sters si basta. Cum sa fac ?
Bineinteles ca as vrea sa pun pe DVD filme cu subtitrare, sa le poata vedea parintii mei care sint in virsta si nu se pricep sa umble in calculator. Pina acum nu am reusit !


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Cum sa adaugi subtitrare pe avi in 2 min.  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 8:59 pm
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
max, nu stiu ce sa zic
a mai zis cineva ca este virusat
dar in rest, nu a mai zis nimeni si l-a incercat foarte multa lume
eu folosesc nod 32 cu licenta si Malwarebytes' Anti-Malware si nici unul nu a depistat nimic

poti sa-l adaugi la exceptii in antivirus, dar asta decizi doar tu, pe urma sa zici ca din cauza mea ai virusat laptopul
imi pare rau, tu decizi cum faci

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România