Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 5:40 pm


Autor Mesaj
Admin
Mesaj  Subiectul mesajului: NOU! Concurs 15-20 noiembrie  |  Scris: Joi Sep 30, 2010 9:09 pm
Imagine
De luni, 15 noiembrie 2010, începe ediţia a VII-a a concursului a cărui premiu este un DVD original. Pentru a-l câştiga, respectaţi regulamentul de mai jos. :v:

Regulament
Într-o zi a săptămânii 15 - 20 noiembrie, vom insera o propoziţie într-o subtitrare tradusă de echipa Subtitrări-Noi, sub forma:
"Concurs 15-20 noiembrie, propoziţia săptămânii:
................................................................."
:arrow: Participanţii vor trebui să downloadeze subtitrările uploadate luni, marţi, miercuri etc., pentru a afla propoziţia săptămânii.
:arrow: După aflarea propoziţiei, postaţi-o în rubrica acestui concurs.
:arrow: Cine postează primul, câştigă.:hooray: Cine nu, va aştepta următoarea săptămână pentru a participa din nou. :yes:



Câştigătorul va intra în posesia unuia dintre DVD-urile de mai jos. :rolleyes:
Imagine Imagine Imagine
Imagine Imagine Imagine

Mult succes tuturor. :happy2:


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: NOU! Concurs 15-20 noiembrie  |  Scris: Lun Noi 15, 2010 11:17 pm
Gud luck :sneaky:


Sus
Cristian25
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: NOU! Concurs 15-20 noiembrie  |  Scris: Mie Noi 17, 2010 11:18 am
Concurs 15-20 noiembrie, propoziþia sãptãmânii: În decembrie, Moº Crãciun te premiazã pe www.subtitrãri-noi.ro (propozitie gasita in subtitrarea de la The Event Ep.08) :v:


Sus
Cristian25
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: NOU! Concurs 15-20 noiembrie  |  Scris: Mie Noi 17, 2010 11:40 am
Multam mult :) Voi alege Pauly Shore Is Dead . 'Problema' e ca sunt din provincie :) (sau nu e o problema?) :D .


Sus
Cristian25
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: NOU! Concurs 15-20 noiembrie  |  Scris: Mie Noi 17, 2010 11:55 am
Kprice scrie:
Nu e nicio problemă. :) Trimite un PM cu adresa ta unui admin, pentru a-ţi fi expediat DVD-ul cât mai repede. :rolleyes:

Multam mult, ti-am trimis tie PM :D . O zi cat mai placuta :v:


Sus
Cristian25
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: NOU! Concurs 15-20 noiembrie  |  Scris: Mie Noi 17, 2010 2:10 pm
Waw :biggrin: .

Pai, voi alege Rescue Dawn pe langa Pauly Shore Is Dead daca e posibil :v:

E darnic Mosu` asta ...

Si cu siguranta ne vom vedea si la urmatoarele concursuri ce vor urma... :blush:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România