Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Apr 19, 2024 10:04 am



Autor Mesaj
Zuzuitu'
Mesaj  Subiectul mesajului: Intrebare sub. Resident Evil - Afterlife  |  Scris: Sâm Oct 02, 2010 1:26 pm
Buna ziua tuturor, dupa cum stiti ati introdus, subtitrat o noua versiune de rip pentru Resident Evil - Afterlife si mai exact rip-ul "Resident Evil Afterlife 2010 1CD DVDrip Screener X264 AAC - Alicia - TDBB". Intrebarea mea este urmatoarea: a fost o greseala in titlu sau chiar acest rip exista, pentru ca nu am gasit nimic pe internet pentru aceasta varianta decat Resident Evil Afterlife 2010 1CD CAM X264 AAC - TDBB


O zi buna, multumesc.


Sus
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebare sub. Resident Evil - Afterlife  |  Scris: Sâm Oct 02, 2010 1:41 pm
Arunca un ochi aici: Resident Evil

Mie mi se pare teapa.


Sus
Zuzuitu'
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebare sub. Resident Evil - Afterlife  |  Scris: Sâm Oct 02, 2010 1:50 pm
ForsakeN scrie:
Arunca un ochi aici: Resident Evil

Mie mi se pare teapa.



Hate torrents. Initial m-am uitat si eu pe acel site dar cand am vazut screen-urile am lasat-o balta..e fake total parerea mea dar cei care au tradus stiu aceasta varianta stiu mai bine cum e rip-ul.

Citat:
Subtitrarea: Azael - Subtitrari-noi Team


Voi astepta un reply de la acest traducator sa ne confirme daca chiar este o varianta dvdrip sau nu.


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebare sub. Resident Evil - Afterlife  |  Scris: Sâm Oct 02, 2010 2:11 pm
Eu nu fac sincronizarile. Doar traducerea, care a fost dupa un CAM. Cand o sa apara DVDRip cu subpack o sa adaug liniile lipsa sau necesare. In rest, nimic mai mult. Dupa cum spuneam, nu fac syncurile.


Sus
Zuzuitu'
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebare sub. Resident Evil - Afterlife  |  Scris: Sâm Oct 02, 2010 2:38 pm
Azael - SN Team scrie:
Eu nu fac sincronizarile. Doar traducerea, care a fost dupa un CAM. Cand o sa apara DVDRip cu subpack o sa adaug liniile lipsa sau necesare. In rest, nimic mai mult. Dupa cum spuneam, nu fac syncurile.


Am inteles, merci de reply.


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebare sub. Resident Evil - Afterlife  |  Scris: Sâm Oct 02, 2010 3:10 pm
Sure thing.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România