Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 2:10 pm



Autor Mesaj
Analistul
Mesaj  Subiectul mesajului: Grace - Verdict... scarba sa mai verific...  |  Scris: Mie Aug 19, 2009 1:21 am
Am sa postez doar 2 fotografii. In prima este ora si data uploadului subtitrarii realizate in premiera de voi.

Ataşamente:
Grace-Subtitrari-noi.JPG
Grace-Subtitrari-noi.JPG [ 30.44 KiB | Vizualizat de 11957 ori ]


Iar in a doua fotografie... sa-mi spuneti si mie daca intelegeti.

Ataşamente:
Grace-furt.JPG
Grace-furt.JPG [ 54.7 KiB | Vizualizat de 11959 ori ]


Problema mea este ca subtitrarea voastra este urcata pe subs.ro la EXACT aceeasi data, ora, chiar secunda cu cea semnata iNTSUBS :
Data: 2009-08-17
Ora: 09:24:28
:o

Mentionez ca iNTSUBS a fost prins in nenumarate randuri cu furtul (vedeti aici pe forum) si de asemenea, traducerea realizata de echipa voastra a fost stearsa de pe subs, ramanand numai a lor, print screen-ul fiind facut anterior de catre mine.
Singura mea explicatie este ca au uploadat subtitrarea lor (?) antedatat. Nu ma mai mira nimic in ceea ce-i priveste. Chiar si numai datorita acestui motiv, subtitrarea este Suspecta de furt.


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Grace - Verdict... scarba sa mai verific...  |  Scris: Mie Aug 19, 2009 9:33 am
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
nu iau apararea la nimeni (pe un traker privat care colaboreaza cu ei ,mi-am luat warn ca puneam link catre subtitrarile voastre)
subtitrarea in engleza a fost sincronizata de mine si am urcat-o si aici si acolo
poti sa verifici timpii sa vezi ca sunt aceeasi (sau sa vezi la ei in sectiunea subtitrari straine)
inainte sa apara aici pe site , am primit un pm in care mi se confirma ca o vor traduce dupa ce finalizeaza GI. Joe

Citat:
Multam' de sincronizrea la Grace pe luni sau marti sper sa fie gata.
Dar intai sa terminam GI Joe.
din data 15.08.2009, 18:17:31

sper sa nu va suparati pe mine
eu am scris ceea ce stiu ,nu ma voi baga in alte discutii ca nu ma pricep
si nu am nici un interes sa mint
cu respect

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
Soparla
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Grace - Verdict... scarba sa mai verific...  |  Scris: Mie Aug 19, 2009 9:36 am
dap ...dar stii ca este o vorba: "de la a zice pana la a face este cale lunga" sau ceva de genu :D ......nici eu nu zic ca au tradus sau nu
dar momentul uploadului spune multe ..............la secunda e aproape, daca nu chiar imposibil de facut ceva


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Grace - Verdict... scarba sa mai verific...  |  Scris: Mie Aug 19, 2009 10:05 am
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
cum am zis mai sus ,eu am scris doar ce stiu
poate ai dreptate
am zis ca nu ma pricep la chestiile astea

o zi buna la toata lumea

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Grace - Verdict... scarba sa mai verific...  |  Scris: Mie Aug 19, 2009 11:58 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
La Grace nu ma pronunt, m-am uitat si eu. Sunt schimbate multe cuvinte, poate chiar si cele care nu se puteau traduce decat intr-un singur fel. Dar la G.I. Joe furtul este evident.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România