Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Apr 19, 2024 10:29 am



Autor Mesaj
adissan
Mesaj  Subiectul mesajului: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Joi Apr 29, 2010 6:07 pm
Dovada ca a plagiat subtitrarea este ce a postat pe pagina .....

Sa nu ma acuzati de reclama, dar nu stiu sa editez imagini :confused:

Imagine


Ultima oară modificat de adissan pe Joi Apr 29, 2010 10:06 pm, modificat de 3 ori în total.
Am modificat eu poza :) Stim despre ce site e vorba, no offence, am editat.


Sus
Nebuna
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Joi Apr 29, 2010 7:41 pm
Eu am facut doar corectura textului si-atat. Nimic mai mult! Dar pentru ce-a facut "d-ul" Ovita, nu am cuvinte.. Acum ma intreb daca si celelalte 2 subtitrari traduse de el, sunt intr-adevar traduse de el ...


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Joi Apr 29, 2010 11:58 pm
Dacă își cere „mi” de scuze e mai bine să fie plagiator decât traducător. :oops:


Sus
Nebuna
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Vin Apr 30, 2010 8:03 am
La mine toata povestea asta e cu semn de intrebare.. A mai facut el 2 traduceri care au trecut tot pe la mine la corectat, am avut discutii cu el pe messenger cand ii explicam una-alta. Toate greselile gramaticale care il definesc le-am gasit si in subtitrarea tradusa/transcrisa de el si la cum il cunosc, mai repede ar fi venit la mine sa ma intrebe "ce sa fac?"


Sus
adissan
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Vin Apr 30, 2010 3:40 pm
Eu bagam capul in nisp ca strutul de cat sa afirm ca imi apartine corectura. Am impresia ca sunteti in spatele acestei plagiaturi si acum nu stiti cum sa va spalati pe maini dand vina pe unul sau altul.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Vin Apr 30, 2010 5:14 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
La cine te referi prin "sunteti"? Fii mai explicit, te rog.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
adissan
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Vin Apr 30, 2010 6:49 pm
Era raspunsul pentru @Nebuna.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Vin Apr 30, 2010 10:28 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
M-am prins de chestia asta. Voiam sa subliniez ca subtitrarea mentionata a aparut intai pe alte siteuri, fiind semnata daca-mi amintesc bine cu crazy ovita-www.subs.ro. A fost stearsa si de pe acest site la prima atentionare.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Nebuna
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 9:31 pm
@ addisan: Nu mă băga pe mine în aceaşi oală cu ce a făcut Oviţă, iar dacă este necesar pot demonstra oricând că m-am ocupat numai şi numai de corectura textului şi că habar n-aveam că subtitrarea nu îi aparţine! Dar nu cred că trebuie să mă justific faţă de tine, iar când am aflat, am cerut unui administrator să şteargă subtitrarea şi de pe subtitrari-noi tocmai pentru că nici mie nu-mi plac măgăriile de genul acesta!


Sus
adissan
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 10:53 pm
"Subs.ro si subtitrari-noi de ce i-ati bagat pe ei la inaintare prin mine" & "si la cum il cunosc, mai repede ar fi venit la mine"

Va spune ceva aceste citate ? Cine se scuza de fapt se acuza. 60% sunt sigur ca @nebuna si conducatorul site-ul caruia il "slujeste" sunt in spatele acestei plagieri.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România