Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 5:12 pm



Autor Mesaj
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 11:02 pm
Sunt de parere ca acolo, la ei pe forum, ar trebui sa spui asta, nu la noi. La noi pe site s-a rezolvat problema. Ne-ai adus la cunostinta ca e furt, am rezolvat problema, de acum te priveste pe tine si pe site-ul celalalt.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 11:03 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Ce noroc pe mine ca nebuna nu isi desfasoara activitatea pe acest site, ci pe subs.ro. Altfel ma puteam supara pentru remarca asta.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Nebuna
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Su Qi-Er / True Legend (2010)  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 11:24 pm
adissan scrie:
"Subs.ro si subtitrari-noi de ce i-ati bagat pe ei la inaintare prin mine" & "si la cum il cunosc, mai repede ar fi venit la mine"

Va spune ceva aceste citate ? Cine se scuza de fapt se acuza. 60% sunt sigur ca @nebuna si conducatorul site-ul caruia il "slujeste" sunt in spatele acestei plagieri.


1. Nu "slujesc" pe nimeni.
2. Nu sunt mama lui Ovita sa-l invat ce/cum sa faca. Atat l-a dus capu, atat a facut.
3. Pana la urma esti liber sa crezi ce vrei.
4. Cand o sa ai dovezi clare ca am contribuit la plagiatura lui Ovita atunci poate mai discutam. Pana atunci daca ai ceva de impartit cu cel pe care consideri tu ca-l "slujesc" imparte cu el. Nu ma privesc treburile sau problemele altora din trecut.
Respect ambele site-uri atat subs.ro cat si subtitrari-noi.ro si-as vrea sa raman la nivelul acesta. Restul problemelor din trecut va priveste pe voi care sunteti implicati direct.
Cu asta am cam spus tot ce aveam de spus.

O seara cat mai placuta.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România