Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Mar Apr 23, 2024 8:16 pm



Autor Mesaj
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Vampires Suck  |  Scris: Dum Iul 18, 2010 1:14 pm
Hoti, am lasat numele tracker-ului sa se vada cine fura.Colegul nostru Forsaken mi-a aratat subul.
Am sa le atrag atentia. Nesimtit respectivul tip.


Ataşamente:
furtttttttttttttttttt.JPG
furtttttttttttttttttt.JPG [ 132.71 KiB | Vizualizat de 17119 ori ]
Sus
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vampires Suck  |  Scris: Dum Iul 18, 2010 1:48 pm
Şi ca să fie tacâmul complet, au mai urcat şi ăia de la asia... filmul Shanghai, „în premieră” bineînţeles, pe FL. :hahaha:


Sus
carina72
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vampires Suck  |  Scris: Dum Iul 18, 2010 4:20 pm
Din ce-am vazut pe filelist e doar filmul fara sub... sau n-am observat eu?


Sus
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vampires Suck  |  Scris: Dum Iul 18, 2010 4:24 pm
Uită-te mai atentă, dar nu da search, e pe prima pagină. Shanghai.2010.RO.HS.DVDrip.XviD...
Am lăsat eu şi streszau comentarii şi ni le-au şters. :hahaha: Apoi cică: „Stiu ca pe mnulti ii roade, dar e in premiera, va garantam asta. Descarcare placuta, dragilor.”


Sus
carina72
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vampires Suck  |  Scris: Dum Iul 18, 2010 6:28 pm
Am vazut acum... :boxing:
Cica PREMIERA IN ROMANIA :blind:
Au mari probleme cu vederea... Saracii :))


Sus
dya_alice
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vampires Suck  |  Scris: Dum Iul 18, 2010 8:25 pm
Deci zau m-a pufnit rasul cand am vazut cum au scris mare cu rosu TRADUCERE IN PREMIERA... frate deci oamenii astia au probleme serioase... sunt egoisti de nu mai spun, si le place scandalul... ei pana si membrilor care vor sa se inregistreze pe site-ul lor le raspund uneori urat si ii selecteaza pe care au chef:)) pe cuvantul meu, mi-a spus cineva...si cica mai sterg si comentariile care ii critica...


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vampires Suck  |  Scris: Lun Iul 19, 2010 12:12 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Ati verificat sa nu fi furat si traducerea? Nu ma mai mira nimic in ce-i priveste. Am eu o presimtire, ca daca nu au furat, s-au inspirat. Intotdeauna e mai usor sa furi decat sa muncesti. Ba eventual sa mai treci si premiera, ca sa te faci complet de ras. Imi pare rau de trackerele pe care urca, le stiam serioase.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
carina72
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vampires Suck  |  Scris: Lun Iul 19, 2010 3:51 pm
Eu n-am verificat subul... oricum a fost urcat la multe ore dupa ce l-am tradus noi.


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vampires Suck  |  Scris: Mar Iul 20, 2010 7:49 pm
Dupe ce in prealabil am stat de vorba cu cei de pe acel tracker, tind sa cred ca problema s-a rezolvat, drept urmare am scos filmul scos ieri de Avocatul si Thunder la After Life si traducerea e intacta. Baietii au rezolvat problema, adica cel putin la acest film acelasi group release UDM de data asta a pastrat creditele.

Toto aici am sa le si multumesc ca au rezolvat problema, si ca au dat dovada de bun simt la adresa muncii noastre (a traducatorilor).

Se putea de la inceput, dar niciodata nu e prea tarziu.


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vampires Suck  |  Scris: Mie Iul 21, 2010 11:56 pm
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
stai linistita ca au probleme cu capul, scot aia la premiere de te doare capul
mie mi-au sters contul ca am indraznit sa fac o gluma, am cerut sub la un film romanesc
au avut boala pe mine ca faceam syncuri, puneam link, bineinteles ca majoritatea de la voi
nu prea le convenea, ar fi vrut link de la subs, da' daca nu au tradus ei, de ce sa pun link de la ei
pun link de la site-ul care a tradus subtitrarea respectiva

noroc ca am prieteni si net de la rds , cu ip dinamic, si mi-am facut alt cont

asta daca este vorba de FL

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România