Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Sâm Apr 27, 2024 2:08 am



Autor Mesaj
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Supernatural  |  Scris: Sâm Sep 25, 2010 12:17 pm
Cut - Paste la nume.
LE: Era vorba de un anume Catos.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Sâm Sep 25, 2010 8:11 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Pe titrari.ro sunt ZECI de subtitrari de ale noastre furate. Nu stiu ce fac baietii aia, acolo se poate urca orice, nu verifica nimeni. Cred ca este posibil sa se urce chiar traducerile lor furate si tot n-ar observa!

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Sâm Sep 25, 2010 8:22 pm
Oh well. Hell with it, mereu o sa fie chestii de genul, ar cam trebui sa ma obisnuiesc :biggrin:


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Sâm Sep 25, 2010 8:23 pm
N-are cine, dom'le, n-are cine. Doar daca le mai zice cineva ca e furt, ca in rest nu fac mare treaba. Ce-i drept, si-au pierdut multi utilizatori vechi si pasiunea pentru titrari cred. Au fost mari la momentul lor pana si-au luat-o in cap.
Nu stiu care e tendinta pe aici, dar sper sa nu ajungem si noi asa.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Sâm Sep 25, 2010 8:32 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Intr-o perioada ii mai atrageam atentia lui klaxxy si modifica el autorul (desi eu il rugam sa o stearga). Dar prea mi s-a luat... Nu e normal sa fac eu treaba lor, sa fac eu verificarile furaciunilor de la ei de pe site.
Aici tendinta e sa fim numarul unu, daca nu suntem deja... Eu nu vreau decat sa-mi vad linistit de pasiunea mea, traducerile, fara sa fiu furat de toate siteurile care traiesc din amintiri. Apropo, Take Him To The Greek tradus de subs.ro e furat dupa traducerea noastra. Am inteles ca va si demonstra Analistul. De ce or simti nevoia sa fure?

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Krystyna21
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Sâm Sep 25, 2010 9:57 pm
Au auzit probabil ca cei de pe subtitrari-noi.ro fac traduceri mai bune. Sau poate doar incearca sa fie eficienti si in loc sa munceasca 6-7 ore la un film , mai bine doar 3 minute. Pare logic.


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Lun Sep 27, 2010 4:02 am
http://www.subtitrari-noi.ro/Forum/viewtopic.php?f=103&t=6127&p=19487#p19487


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Lun Sep 27, 2010 5:38 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Sigur ca da, nu trebuie sa pui la suflet, o sa te obisnuiesti. Asta nu inseamna ca nu poti semnala asemenea furturi. Foarte multi din utilizatorii acestui site se duc si pe la vecini si poate le bat aia obrazul. Ca sa nu mai spun de adminii celorlalte site-uri care intra pe aici dupa noutati. :biggrin:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 3:48 pm
Episodul trei e la fel de furat, schimbat Azael din sub cu Catos, atat.


Sus
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 3:53 pm
La cat de prost e, nici sa fure nu stie. Daca te uiti la linia 650, e numele tau acolo. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România