Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 8:13 am



Autor Mesaj
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Sâm Oct 09, 2010 3:55 pm
:hahaha: :hahaha: :hahaha:


Sus
dkk
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Dum Oct 17, 2010 5:12 pm
mă bag şi eu în discuţie: e de mult timp aşa ceva, şi-am observat că încă se practică la greu pe unele situri, dar dacă ei sunt obişnuiţi ce să-le faci .. oricum tu eşti adevăratul traducător şi cei de aici te ştiu ...

ps: mă întreb câţi din cei care schimbă numele ştiu engleza?


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Dum Oct 17, 2010 5:43 pm
Da, i guess. De+asta nici nu ma mai agit prea tare cu ei.
:hahaha: Pai probabil stiu si ei sa zica Hello, da' cred ca li se pare mai greu sa faca acolo un episod haha.


Sus
A_massive
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Dum Noi 21, 2010 11:31 am
dkk scrie:
mă bag şi eu în discuţie: e de mult timp aşa ceva, şi-am observat că încă se practică la greu pe unele situri, dar dacă ei sunt obişnuiţi ce să-le faci .. oricum tu eşti adevăratul traducător şi cei de aici te ştiu ...

ps: mă întreb câţi din cei care schimbă numele ştiu engleza?



No offence, dar tu vorbesti? Cel care face titrari in google :coolio: . Plus de asta nici romana nu prea stii, "şi-am observat" -> si am, fara cratima, "unele situri" -> site-uri, asta ca veni vorba de de engleza. Ca sa nu mai vorbim de inceputul unei propozitii cu litera mare si lipsa semnelor de punctuatie, sau bagate aiurea.

Apropo, graba nu este o scuza pentru greseli gramaticale si de ortografie pentru un traducator. (bat numai spre dkk)

Respect fata de site-ul S.N. :v: . No offence, grija mare cui i se da statut de traducator.


Ultima oară modificat de A_massive pe Dum Noi 21, 2010 4:27 pm, modificat 1 dată în total.


Sus
Lynch
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Dum Noi 21, 2010 4:19 pm
Je dois aimer ça ! :crazy:
A_massive scrie:
Plus de asta nici romana nu prea sti...
graba nu este o scuza pentru greseli gramaticale si de ortografie pentru un traducator.


Sus
A_massive
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Supernatural  |  Scris: Dum Noi 21, 2010 4:26 pm
Lynch scrie:
Je dois aimer ça ! :crazy:
A_massive scrie:
Plus de asta nici romana nu prea sti...
graba nu este o scuza pentru greseli gramaticale si de ortografie pentru un traducator.



Corect! N-am scuza... :blush:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România