Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 9:09 pm



Autor Mesaj
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Inside Pro Tips & Tricks - Love it or Hate it  |  Scris: Dum Noi 21, 2010 1:06 pm
Heiiiiii, Forsaken. Nu am zis ca e interzis sa lasi spatiu inainte de ! si ? Fiecare face cum ii place. Eu nu las. E adevarat ca se pot face confuzii cand e vb de ! insa eu nu las, nu ca e interzis, Forsakennnnnnn, te pocnesc :hahaha: :hahaha: :hahaha:


Sus
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Inside Pro Tips & Tricks - Love it or Hate it  |  Scris: Joi Noi 25, 2010 7:34 pm
OZapacita scrie:
Heiiiiii, Forsaken. Nu am zis ca e interzis sa lasi spatiu inainte de ! si ? Fiecare face cum ii place. Eu nu las. E adevarat ca se pot face confuzii cand e vb de ! insa eu nu las, nu ca e interzis, Forsakennnnnnn, te pocnesc :hahaha: :hahaha: :hahaha:


„O Zapacita (04.03.2010 23:29:54): inainte de semnul exclamarii si intrebarii
O Zapacita (04.03.2010 23:29:56): nu lasi pauza
ForsakeN ™ (04.03.2010 23:30:32): Mereu am facut greseala asta, se pare.
O Zapacita (04.03.2010 23:30:41): cam da
O Zapacita (04.03.2010 23:30:47): nu-i bai
O Zapacita (04.03.2010 23:30:48): inveti acuma”


Eu asa am inteles, ca ar fi interzis. :crazy:
Deci nu ma pocni prea tare. :biggrin:


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Inside Pro Tips & Tricks - Love it or Hate it  |  Scris: Joi Noi 25, 2010 9:04 pm
Nu am zis, ca e interzis, doar sa nu lasi. Niciunul din echipa nu lasa, de aia ti-am zis sa faci asa. :hahaha:


Sus
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Inside Pro Tips & Tricks - Love it or Hate it  |  Scris: Sâm Noi 27, 2010 8:11 pm
OZapacita scrie:
Nu am zis, ca e interzis, doar sa nu lasi. Niciunul din echipa nu lasa, de aia ti-am zis sa faci asa. :hahaha:


Eh... emotiile. :blush:
Oricum, ideile de baza erau ca:
1. Sa nu ma pocnesti prea tare!
2. Imi pare bine ca mi-ai zis sa nu las asa, pentru ca mi se pare mai bine ca tine decat cum faceam eu inainte.
Si 3. Astept „castana”, dar, dupa cum am zis mai sus, nu da prea tare. :flowers:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România