Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Apr 19, 2024 9:50 pm


Autor Mesaj
Soparla
Mesaj  Subiectul mesajului: Man on fire (2004-regia Tony Scott)  |  Scris: Dum Feb 28, 2010 1:30 am
Nu stiu cat de clasic sau nu e filmul, cum il catalogheaza unii, mie mi-a placut mult filmul si tot pentru curiozitatea asta a mea foarte mare vroiam(OZapacita)/voiam(gambler) sa aflu o parere de la cineva mai "cultivat" ca mine in aceasta materie :D . Prefer si il rog pe ovidiuhanganu sa isi faca magia si pe acest film, daca doreste desigur ;) . Asta nu inseamna ca ceilalti nu au voie :twisted:
De la mine doar nota 10, doar pentru faptul ca mai mult nu se poate. Din partea mea MAXIM :lol:


Sus
ovidiuhanganu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Man on fire (2004-regia Tony Scott)  |  Scris: Dum Feb 28, 2010 1:35 am
Nu pot decat sa ma bucur ca te intereseaza filmul si promit in cel mai scurt timp sa il revad - nu reusesc sa imi amintesc in acest moment foarte multe despre el. Dupa care, desigur, daca e de cel mai mic ajutor, atunci voi raspunde la acest subiect cu o parere. Din pacate subiectiva.


Sus
Wise Guy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Man on fire (2004-regia Tony Scott)  |  Scris: Dum Noi 11, 2012 3:17 am
Il am pus la colectia mea de dvd-uri originale. Superb. :diablo:


Sus
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Man on fire (2004-regia Tony Scott)  |  Scris: Dum Noi 11, 2012 8:11 pm
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
L-am văzut acum două zile Într-adevăr, superb. :love:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România