Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 7:08 pm


Autor Mesaj
ovidiuhanganu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Marii actori ai cinematografului mondial  |  Scris: Dum Feb 28, 2010 11:56 pm
OZapacita scrie:
Jason Statham e moartea mea Imagine


In ce-l priveste pe J. Statham, nu cred ca pot spune ceva, n-am vazut decat vreo trei filme cu el.


Sus
Soparla
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Marii actori ai cinematografului mondial  |  Scris: Lun Mar 01, 2010 12:04 am
:cry: nah nu pot sa fac oamenii sa il placa... "nu poti sa te c**i in gustul omului" parca asa era proverbul, daca nu poate sa modifice oricine :P ... tocmai de asta las la aprecierea expertilor... asta nu inseamna ca am sa imi schimb parerea...
totusi tin sa iti multumesc pentru celalte raspunsuri(cred ca am mai facuto, nu conteaza)... tineo tot asa


Sus
ovidiuhanganu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Marii actori ai cinematografului mondial  |  Scris: Lun Mar 01, 2010 12:09 am
Ideea este ca imi doresc sa va creasca numarul de vizitatori ai paginii, si implicit ai forumului, asa ca eu personal voi posta doar raspunsuri gandite, analizate din toate punctele de vedere. La cum munceste echipa, ma gandesc ca intr-un an-doi traficul de vizitatori va atinge limite mari - si printre ei vor fi si oameni care stiu multe despre filme. E important sa le fie de ajutor forumul.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Marii actori ai cinematografului mondial  |  Scris: Lun Mar 01, 2010 1:39 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Si eu sunt de parerea lui Ovidiu, subtitrari multe si bune (majoritatea :lol: ) facem, la sincronizari suntem cei mai tari, vizitatorii vin si vor continua sa vina. Avem nevoie de un forum atractiv, interesant si documentat.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
ovidiuhanganu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Marii actori ai cinematografului mondial  |  Scris: Lun Mar 01, 2010 2:53 am
La cata munca depuneti, v-ar trebui un critic profesionist. Pacat ca nu se gaseste cineva cu adevarat scolarizat, sa isi asume rolul de a comenta in scopuri educationale declarate filme, actori si regizori. Probabil ca vorbitorii de limba romana au simtit prea dur capitalismul. Orele suplimentare nu atrag pe nimeni.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România