FAQ
Acum este Mar Mai 21, 2024 11:01 am


*  Reguli forum
:excl: Când uploadaţi o subtitrare sau cereţi traducerea unui film, nu uitaţi să menţionaţi titlul, anul şi link-ul imdb. Mulţumim. :)

Autor Mesaj
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: They Came To Cordura 1959...!  |  Scris: Mie Oct 06, 2010 7:40 am
Un film de exceptie western, razboi, actiune, aventura, color cu actori recunoscuti dar din pacate fara sub in lb.romana.Arhiva este pt varianta de film de 699 Mb.

http://www.imdb.com/title/tt0053351/


Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: They Came To Cordura 1959...!  |  Scris: Dum Noi 07, 2010 10:59 am
Chiar nimeni numai trece si pe la noi....?


Sus
Wise Guy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: They Came To Cordura 1959...!  |  Scris: Vin Mar 18, 2011 1:01 am
Daca gasesc filmul, ma voi apuca de el.


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: They Came To Cordura 1959...!  |  Scris: Dum Mar 20, 2011 2:23 pm
Filmul il gasesti sigur peste tot pe trackerele publice si.....MULT SUCCES MAN....asteptam cu drag acest sub.Multumim din suflet.Niklai.


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: They Came To Cordura 1959...!  |  Scris: Mar Mar 22, 2011 9:16 pm
Ai gasit filmul?...avem vreo speranta?....asteptam.Niklai.


Sus
Wise Guy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: They Came To Cordura 1959...!  |  Scris: Mie Mar 23, 2011 6:49 pm
E in lucru la mine. Putina rabdare cateva zile pentru ca mai lucrez la ceva si stau foarte prost cu timpul liber. :boxing:


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: They Came To Cordura 1959...!  |  Scris: Mie Mar 23, 2011 7:08 pm
Multumim din suflet de bucuria facuta asteptam cu mare interes subtitrarea.FELICITARILE NOASTRE.Niklai. :bow: :bow:


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: They Came To Cordura 1959...!  |  Scris: Joi Apr 07, 2011 11:20 am
Wise Guy scrie:
E in lucru la mine. Putina rabdare cateva zile pentru ca mai lucrez la ceva si stau foarte prost cu timpul liber. :boxing:

Wise Guy hai te rugam frumos nu ne uita cu filmul asta.Mai ai de lucru la el cind o sa-l vedem.Multumim.Niklai. :bow: :bow: :bow:


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: They Came To Cordura 1959...!  |  Scris: Joi Sep 01, 2011 3:41 pm
Inca mai asteptam un sub la acest minunat film.Niklai.


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: They Came To Cordura 1959...!  |  Scris: Lun Aug 06, 2012 11:01 am
A aparut sub la acest film va rog stergeti acest topic.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România