Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 12:10 am


*  Reguli forum
Clasamentul jocului Răspunde dacă ştii:
1. Larra = 9 Imagine
2. Kprice = 6 Imagine
3. Redmax = 4 Imagine
3. Shadow = 4 Imagine
4. Nebuna = 3 Imagine
4. Lynch = 3 Imagine
5. ovidiuhanganu = 2 Imagine
6. BRiLi = 1 Imagine

Autor Mesaj
Phantom
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 7:05 pm
Shadow
bun- imi ce traduce si cum traduce
rau- nu pot zice nimic rau de el
sfat- fii in continuarea unul din cei mai buni traducatori :yes:


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 7:20 pm
AL_MIC

Bun - e la inceput de drum si pt virsta lui traduce destul de bine
Rau - nu e rau din fire poate un pic mai naiv dar in timp se va slefui
Sfat - e o piatra semipretioasa dar va deveni diamant daca traduce in continuare.
Asta numai daca lasi lenea la o parte...... :happy2: :happy2:


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 7:23 pm
OZ
Bun - E o fata minunata cu suflet mare de tot de incape o Europa in ea
Rau - Daca o calci pe bombeu...Ioi doamne.....dar tot fata de treaba e
Sfat - Are nevoie de o iesire din mediul ei pt o perioada cit mai lunga
Sa iti dea d-zeu sanatate si multa multa dragoste.


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 7:28 pm
KPRICE

Bun - O fata minunata si o traducatoare fff buna si un Admin pe cinste,corecta foc
Rau - E prea buna de multe ori si ingaduitoare nu le are cu BAN cu toata ca in unele chesti ar trebui
Sfat - Ferice de cel ce iti este prieten are linga el o adevarata LADY.
Meriti 1 milion de laude.


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 7:31 pm
PERSANA

Bun - O fata exceptionala ne-a incintat de nenumarate ori la radio si cu traducerile ei :tt1:
Rau - Nu are nimeni nimic de reprosat la adresa ei deci :bow: :bow:
Sfat - Tine-o tot asa Persana esti o DULCE sa dea d-zeu sa fii FERICITA :sneaky: :sneaky:


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 7:37 pm
BRILI

Bun - Un baiat excelent un traducator fff bun si cu o viteza de tradus fantastica.... de TINERETEA
Rau - Nu am auzit nicodata nimic rau spus de el si la adresa lui deci..e CURAT k Lacrima
Sfat - Avem mare nevoie de persoane agreabile k el si bineinteles nu in ultimul rind de munca lui minunata :bow: :bow:


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 8:27 pm
Niklai

- Bun - E foarte activ pe forum si chat
- Rau - E prea politicos cu unii "lake" de pe chat
- Sfat - Nu mai fa atatea plecaciuni in posturi, ne faci sa ne simtim prost.

P.S. Imi place ca ne-a luat la rand =)))


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 9:00 pm
P.S. Reply la Ozapacita:
Multumesc OZ de aprecierile tale si ma bucur..plecaciuni am facut si o sa fac pina se termina toate filmele mele din arhiva mea personala de la FILME FARA SUB.Vreau sa cred ca tot ce am cerut aici pe site am facut-o in limita bunului simt si nu am adus ofense nimanui daca cineva ma refuzat sau nu a putut face o sub.Cu stima Niklai.

BMC

Bun - Un tip de o noblete rara intilnita foarte retras si un FOARTE bun traducator din pacate fara prea mult timp liber
Rau - IOI doamne si un inger ar pali in fata lui deci CURAT K LACRIMA
Sfat - Daca timpul liber s-ar putea cara cu RABA as face cale ferata pina la tine si as muta GARA DE NORD la Iasi
Sa ne traiesti si sa ne incinti de fiecare data


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 9:06 pm
AVOCATUL31

Bun - Un tip sobru inteligent retras dar cu o viteza exceptionala in ARTA traducerii ramine un tip cu traduceri de neegalat
Rau - ar face bine prin natura muncii lui sa mai trimita la plimbare din tipii frustati de pe chat :boxing: :boxing:
Sfat - Nu vrea deloc sa treaca si pe la sectiunea OLDIES ca de are posibilitati multiple sa ajunga si la suflete noastre cu ceva bun si mult asteptat de noi.
Sa ne traiesti 1000 de ani fara reparatii capitale si sanatate sa iti dea d-zeu


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 9:13 pm
CARINA 72

Bun - O fata exceptional de rapida si cu un volum de munca fantastic ai facut fericita o tara intreaga...FARA CUVINTE
Rau - Imi pare rau ca e foarte credula cu oamenii fff nesimtiti si lasa de la ea mereu...pacat...fii STRONG-a :yes: :yes:
Sfat - ar fi ideal si pt tine o iesire din mediul asta foarte stresant o perioada mai lunga nu se pierde nimeni fara tine o perioada de timp...in rest sa fii fericita si iubita :happy2: :happy2:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România