Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 11:38 am



Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Dum Oct 31, 2021 8:30 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Multumim tuturor celor are au donat pe luna octombrie. S-a strans suma de 675 de lei, care urmeaza sa fie impartita. La impartirea sumei se va tine cot de propunerile initiatorului acestei campanii, Godfather.
Daca doriti puteti dona in continuare, iar la sfarsitul lunii, suma stransa va fi impartita traducatorilor.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Godfather
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Sâm Noi 06, 2021 10:01 am

Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:06 pm
Mesaje: 135

Neconectat
Buna ziua,deschid acest topic,pentru a ajuta traducatorii,sincronizatorii de pe SN, nu conteaza suma doar gestul, in numele lor va MULTUNESC :bow: :clap2:

MAI JOS AVETI UN CONT IN CARE PUTETI DONA IN LEI:

GRIGORESCU CATALIN,BANCA BRD - Groupe Société Générale

CONT IN LEI RO31BRDE445SV18281124450

PENTRU ALTE INTREBARI IMI DATI UN PM,O ZI BUNA.

_________________
https://t.me/pump_upp


Sus
c10f22
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Lun Noi 08, 2021 7:04 pm
Donator SNTeam

Membru din: Mar Oct 29, 2019 9:13 am
Mesaje: 35

Neconectat
Bună seara !Donat !Îmi pare rău că nu pot mai mult !Tuturor ,numai bine !!!


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Mar Noi 09, 2021 7:39 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Multumim mult. Orice suma e binevenita.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
caius10
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Mar Noi 09, 2021 3:28 pm
Donator SNTeam

Membru din: Joi Oct 07, 2021 12:13 pm
Mesaje: 2

Neconectat
buna ! am facut si eu o donatie...sunt mai nou pe acest site , am urmarit cu placere un serial sezonul 2 pare a fi abandonat e vorba de Law.And.Order.Organized.Crime. e posibil sa faca cineva sub si pentru el ?
suma donata 500 ron multumesc pentru atemtie


Sus
ruby2hora
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Mar Noi 09, 2021 4:16 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Mar 14, 2016 6:36 pm
Mesaje: 60

Neconectat
Multumim mult ! Sezonul 2 la serialul Law & Order: Organized Crime, il continua Aurelian...


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Joi Noi 18, 2021 6:58 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Pana acum, pe luna noiembrie s-au strans in jur de 1.300 de lei. Pentru o transparenta mai mare, o sa sciu lista cu cei care au donat (initiale), suma donata, precum si cei care au beneficiat de suma stransa din donatie.
De asemenea, daca cineva doreste sa doneze pentru un anumit traducator, poate face acest lucru trecand la detalii nick-ul traducatorului caruia doreste sa-i doneze. Poate v-a placut ca traduce un anumit serial preferat de dvs, ori poate vreti sa-i multumiti personal pentru traducerea unui anumit film. Aceasta suma nu se va adauga la suma totala, ci va merge direct la traducatorul indicat.
Multumim mult celor care au posibilitatea si au donat, precum si celor care or sa doneze in continuare. Prin asta ii ajutati pe cei din echipa noastra sa aiba si o satisfactie materiala de pe urma muncii lor. Multi chiar au nevoie de orice suma, cat de mica, pentru a-si usura traiul, iar altii, pur si simplu nu mai vad rostul de a traduce gratuit si mai mult, de a fi injurati uneori pentru intarzierea aparitiei unei traduceri.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Mar Noi 23, 2021 7:15 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Am primit suma de 50 de lei, donata pentru Gya. Ea nu este din echipa noastra. Rog pe oricine poate sa ne ajute cu un mesaj pentru Gya ca sa ne comunice contul unde putem sa-i trimitem banii. Altfel voi fi nevoit sa returnez banii celei care a donat.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Joi Dec 02, 2021 12:00 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Suma totala stransa pe luna noiembrie este de 1.500 de lei (in afara de cei 50 de lei donati pentru Gya Lee). Multumim tuturor celor care au donat. Din pacate, nu pot sa ma tin de cuvant cu postarea listei celor care au donat.
Doi donatori si-au exprimat dorinta de a nu fi trecuti pe nicio lista ca au donat, nici macar cu initialele.

In ce priveste impartirea banilor din donatiile pe luna noiembrie, ea s-a facut astfel:

1. Traducatori:
- alpo 220 lei
- aurelian 220 lei
- Avocatul31 220 lei
- marvasmar 220 lei
- tavi206 220 lei

2. Admini:
- ruby2hora 200 lei
- Godfather 200 lei

Banii urmeaza a fi trimisi zilele astea potrivit listei.
Echipa noastra multumeste din suflet celor care au donat.

PS:
Stiu ca vor exista discutii cu privire la modul in care au fost impartiti. Intotdeauna vor fi, indiferent de persoana si de suma primita.
Pentru a evita acest lucru, cei care nu sunt de acord cu impartirea facuta, au posibilitatea sa doneze pentru un anumit traducator, mentionand la detalii plata nick-ul acestuia.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
vigilantes
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Vin Dec 10, 2021 5:44 pm
Donator SNTeam

Membru din: Mie Aug 07, 2019 9:55 am
Mesaje: 3

Neconectat
Done!
Mulțumesc întregii echipe!


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România