Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 10:39 pm



Autor Mesaj
badtin33
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Vin Dec 10, 2021 10:32 pm

Membru din: Mar Mai 01, 2018 5:07 pm
Mesaje: 2

Neconectat
done


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Sâm Dec 11, 2021 7:38 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
Avand in vedere colaborarea pe care o avem cu DataScene, vreau sa amintesc ca-i liber la inregistrat acolo, iar cei care doneaza pentru Echipa Subtitrari-Noi, din partea Staff-ului DST, veti primi cadou 100 Gb upload si 1000 puncte bonus pe DataScene.
Stim ca este un site mic, dar impreuna putem sa-l ridicam. Intr-o lume in care totul este in viteza si societatea de rea credinta in care traim, am senzatia ca mai sunt si oameni buni si milostivi, si impreuna putem face minuni.
Pentru mai multe informatii si cum puteti intra in posesia bonusului DST luati legatura cu Godfather, apasand butonul PM din link.
Sa ne auzim cu bine!

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Dum Dec 12, 2021 9:23 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Pana acum pe luna decembrie (aproape jumatatea lunii) s-au strans 175 de lei, in ciuda tuturor eforturilor noastre de colaborare cu mai multe trackere in aceasta privinta. Oricum, multumim tuturor donatorilor. Daca suma va ramane mica, insuficienta pentru a se imparti echipei, va fi reportata pentru luna urmatoare.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
ana.henriette
Mesaj  Subiectul mesajului: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Joi Dec 16, 2021 9:20 am
Subtitrari-Noi Team

Membru din: Sâm Dec 02, 2017 11:33 pm
Mesaje: 149

Neconectat
Donat si eu. Craciun fericit :tt1:


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Joi Dec 16, 2021 8:48 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Pe luna decembrie pentru echipa s-a donat deocamdata aproximativ 800 de lei (in afara de cei 155 lei pentru Aurelian si de cei 50 lei pentru alpo).
Va multumim tuturor.
La sfarsitul lunii sumele donate se imparti celor mai activi, in functie de activitatea fiecaruia pe site.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
zamorano
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Dum Dec 19, 2021 9:43 am

Membru din: Joi Apr 16, 2020 10:58 am
Mesaje: 5

Neconectat
Salutare !
Am donat o suma mai mica decat vroiam, dar pentru efortul vostru va multumesc din suflet ! :love:


Sus
fulgeru
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Lun Dec 20, 2021 11:44 am
Avatar utilizator
Donator SNTeam

Membru din: Dum Dec 19, 2021 11:27 pm
Mesaje: 22
Locaţie: Oradea

Neconectat
salut, din cei 295 donati, așa cum am precizat, 200 sunt pentru alpo, restul fiind pentru echipa de data aceasta.

întrebare: pentru jarvis se poate trimite tot prin voi?


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Lun Dec 20, 2021 7:02 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Salut. Am rotunjit eu la 300. 200 i-au fost trimisi deja lui alpo, iar 100 am pus la echipa. Multumim. Poti incerca sa donezi pentru jarvis la acelasi cont. Asa cum am procedat si cu alti traducatori care nu sunt din echipa noastra, am reusit sa le trimitem banii. Din cate stiu, sunt traducatori/admini de aici de pe site care tin legatura cu el. In cel mai rau caz, iti garantez ca iti trimitem banii inapoi. Multumiri inca o data pentru donatii. Sarbatori fericite.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
c10f22
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Joi Dec 23, 2021 10:22 pm
Donator SNTeam

Membru din: Mar Oct 29, 2019 9:13 am
Mesaje: 35

Neconectat
Donat și eu !Sărbatori binecuvantate tuturor !


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Vin Dec 24, 2021 4:38 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Am primit. Sarbatori frumoase si multa sanatate!

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România